Poznaj nasz zespół

Krzysztof Maciej Grzegorz Joanna Marta Agnieszka Radosław Anna Rafał Marcin Andrzej Mateusz Artur Paweł Tomasz Bogumił

Nasz zespół tworzą ludzie wybrani po przeprowadzeniu precyzyjnej selekcji. Są to osoby z pasją do tworzenia rzeczy wyjątkowych, z ambicjami zmiany świata IT, z celem rozwijania innowacji prostej dla użytkownika.

Mottem nadrzędnym Zespołu LOG Systems są m.in słowa Noriaki Kano ,,Without customers, your business doesn’t exist. You must run your business the way Customers want it, not the way you want it’’ –  (Bez Klientów twój biznes by nie istniał. Musisz więc prowadzić swój biznes w sposób odpowiadający wymogom Klientów, a nie twoim wymogom).

poprzedni profil następny profil

Grzegorz Filarowski

„Czy marzyciel może być pragmatyczny? Marzyłem od dziecka by tworzyć oprogramowanie. Mając 7 lat dostałem pierwszy komputer. Grałem z kolegami w piłkę na podwórku, a nocami kodowałem. Byłem samoukiem mającym misję by zbudować organizację, która zatrudni doskonałych fachowców. Ludzi z sercem i pasją. Moja agresywna i porywcza natura doprawiona ambicją pozwoliła ziścić te marzenia. Firma, którą mam okazję współtworzyć i prowadzić składa się z wyjątkowych osób. Ludzi tak różnych i barwnych oraz pełnych pomysłów, że nie mam złudzeń – chcę z tym zespołem sięgać wyżyn. Uwielbiam nowoczesne technologie. Jestem fanem Apple oraz Marcedes-Benz.”

 

 

Tomasz Bodetko

„Mając blisko 14 lat założyłem pierwszy biznes, to była akwarystyka, po tym robiłem gry planszowe, jeszcze później montowałem urządzenia RTV. Zawsze coś budowałem, a teraz mam jeszcze większą frajdę z tworzenia, bo robię to z ludźmi, którzy też budują. Dziś nowe technologie pozwalają nam cieszyć się z nowych możliwości, które jutro będą tworzyć horyzont bez granic. Czy można chcieć czegoś więcej? Pewnie, że tak. Więcej możliwości daje nam poczucie wolności i możliwość przeznaczania czasu tylko na ważne dla nas sprawy.”

 

 

Maciej Szynkarek

„Kocham Ludzi. Może właśnie dlatego, od początku mojego okresu szkolnego, studiów i potem drogi biznesowej, tworzyłem Zespoły Współpracowników oraz Przyjaciół. Wytyczaliśmy wspólnie cele by realizować z sukcesem nowe i ambitne plany. Dzisiaj, po długiej drodze LOG Systems jest jednym z takich realizowanych marzeń. Podobno jestem przez Ludzi akceptowany. Nie mam wrogów ale kiedy trzeba zawalczyć o Zespół, lub należących do niego pojedynczych Ludzi, zmieniam się w stopniu zasadniczym. Znajomość rynku europejskiego i doświadczenie z biznesie, pozwala mi służyć swoją wiedzą Innym i czerpać z tego wymierne korzyści. Kiedy rozpoczęła się nasza wspólna przygoda z Własnością Intelektualną i produkcją oprogramowania nie przypuszczałem, że przyniesie ona sukces w tak zaawansowanej formie. Dzisiaj Zespół w którym pracuję to siła i radość tworzenia a także wiara w to, że potrafimy dalej i wyżej…”

Bogumił Łasiński

„Fan absolutny swojego syna i solówek Davida Gilmoura, fascynat zegarków, aspirujący mobilny fotograf, czytelnik i wnikliwy słuchacz kryminałów. Poważny, rzeczowy i surowy, da się jednak lubić bez środków wspomagających. 🙂 Pomaga przekładać wizje na rzeczywistość pracując z grupą wspaniałych osób tworzących zespół produkujący oprogramowanie.”

 

 

Krzysztof Łaputa

„Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi.” (A. Einstein) – przez całe życie tworzę rzeczy, które wydają się niemożliwe do wykonania. Wiecznie przekraczam granice w poszukiwaniu nowych możliwości i alternatywnych rozwiązań. Dzięki pracy w zespole LOG System mam możliwość realizacji swoich pomysłów. Po godzinach uskuteczniam długie piesze wędrówki po górach, śpiew i Star Treka.”

Paweł Wasilewski

„Jestem optymistą i lubię dostrzegać iskierkę nadziei, tam gdzie inni załamują ręce. Nie boję się wyzwań oraz podejmować rzeczy niemożliwych do wykonania. W LOG System jestem liderem zespołu frontendowego. Cenię sobie dokładność oraz estetykę przy wykonywaniu projektów internetowych. Od dziecka marzyłem, żeby zostać piłkarzem, jednak gdy w wieku 10 lat napisałem pierwszy program symulujący rozmowę z komputerem, załapałem technologicznego bakcyla. Do dzisiaj hobbystycznie zajmuję się zagadnieniami związanymi ze sztuczną inteligencją, a także naturalnymi interfejsami użytkownika, a w wolnych chwilach nadal gram w piłkę na konsoli i na boisku. Lubię pracować wykorzystując najnowsze technologie, jednakże praca ta byłaby niczym gdyby nie ludzie, z którymi współpracuję. Nie zgadzam się z prawami matematyki i uważam, że 1+1=3, ponieważ tylko w dobrze zgranym zespole można osiągnąć ambitne cele. Lubię szybkie samochody i adrenalinę dostarczaną ze sportowej jazdy autem. Przywiązuję dużą uwagę do dopracowanych produktów dlatego jestem wielkim fanem marki BMW oraz Apple.”

Artur Grzegorzewicz

„Wszystko zaczęło się zimą roku Pańskiego 1993, gdy pod choinką zobaczyłem swój pierwszy komputer – było to kultowe Commodore 64. Podczas gdy koledzy używali swoich 8-bitowców głównie do młócenia w „Super Mario” ja studiowałem pierwszą fachową literaturę jak wpadła mi w ręce – była to „Mapa pamięci C64” oraz zgłębiałem tajniki programowania w assemblerze. Pamiętam czasy „sprzed internetu” – należałem do amatorskiej sieci komputerowej FidoNet opartej na zwykłych liniach telefonicznych i modemach, łączącej tzw. BBS-y. Zawodowo interesuję się szczególnie programowaniem współbieżnym i asynchronicznym. Cenię sobie pragmatyzm, prostotę (Keep ISweet and Simple) oraz racjonalizm. Po godzinach lubię poczytać dobre science fiction, „skodzić” coś dla własnej przyjemności lub pograć w dobrego RPG-a. Zawsze chciałem stworzyć coś z czego będę mógł być dumny, jako programista i jako człowiek – jestem pewny, że znalazłem się we właściwym miejscu, we właściwym czasie i z właściwymi ludźmi. Jestem fanem ciężkiego brzmienia i dobrego piwa.”

Mateusz Gruszka

„Czerpię energię z różnorodności nowych projektów i zainteresowań. Niekiedy ciekawi mnie jednocześnie tak wiele różnych rzeczy, że mam problemy ze skoncentrowaniem się na tych priorytetowych. Kiedy praca stanie się dla mnie zbyt rutynowa lub nudna tracę zainteresowanie i szybko przystępuję do realizacji kolejnego zadania. Jestem przyzwyczajony do robienia kilku rzeczy naraz, choć inni mogą postrzegać niektóre z tych działań jako dość powierzchowne. Jestem towarzyski, zrównoważony oraz zawsze starający się tworzyć spokojną, komfortową dla wszystkich atmosferę, dążę do utrzymywania perfekcyjnych relacji z innymi. Moje zainteresowania to informatyka, lotnictwo i żużel.”

Andrzej Seweryn

„Już w dzieciństwie bardzo interesowało mnie jak działają i jak są zrobione różne urządzenia. Budowanie konstrukcji mechanicznych, a później i elektronicznych dawało mi wiele satysfakcji. Taki też wybrałem kierunek kształcenia. Blisko 9 lat edukacji w dziedzinie elektroniki i informatyki technicznej doprowadziło mnie do tytułu inżyniera. Podjąłem pracę w firmie-matce spółki LOG Systems, która pozwoliła mi się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. W tym samym czasie założyłem rodzinę i dzisiaj wspólnie z moją żoną cieszymy się z możliwości obserwowania i wspierania rozwoju  naszych dzieci. Jestem postrzegany jako osoba, na której można polegać i staram się wykonywać swoje zadania najlepiej jak potrafię. Największe zadowolenie czerpię z pracy, która w praktyczny sposób służy innym i firmie. Uwielbiam zdobywać szczyty, nie tylko te górskie, ale także dotyczące różnych dziedzin życia. Jestem wielkim fanem żużla, pasjonuję się akwarystyką i sterownikami PLC.”

Marcin Świątek

„Jako dziecko interesowałem się motoryzacją. Byłem w stanie wsłuchując się w dźwięk silnika rozpoznać markę każdego auta. Do tej pasji w wieku szkolnym dołączyła informatyka – pamiętam jak dziś kiedy dostałem swój pierwszy Commodore C64. Jakimś dziwnym trafem od tego czasu mój pokój był wypełniony po brzegi kolegami z osiedla. Nieprzespanie noce spędzone przed komputerem i dziesiątki zepsutych joystick’ów to są obrazy które zostają w pamięci na całe życie. Pasja do komputerów towarzyszy mi do dnia dzisiejszego czego dowodem jest praca w tak doskonałym zespole LOG Systems. Grzechem było by nie wspomnieć o moich innym osiągnięciach życiowych: posadziłem drzewo, doczekałem się syna i wybudowałem dom. Może nie koniecznie w dobrej kolejność, ale gdy to tego wszystkiego dodam fakt możliwość pracy w kreatywnym zespole pełnym pasji, energii i pomysłów to ktoś kto to czyta stwierdzi jednoznacznie: „Lucky Guy”.”

 

Rafał Dembicki

„W swoim życiu kieruję się zasadami i jestem niezwykle konsekwentny. Dążę do perfekcji we wszystkim co robię. Z przyjemnością i zaciekawieniem czerpię wiedzę z otaczającego mnie świata. Chociaż nie interesują mnie typowo naukowe dociekania to ważna jest dla mnie wiedza, którą mogę natychmiast spożytkować. Od dziecka interesowały mnie nowe technologie oraz możliwości jakie one dają. Wychowywałem się w otoczeniu ściśle związanym z motoryzacją jednak to komputery stały się moją największą pasją. Gdy po raz pierwszy zetknąłem się z komputerem wiedziałem, że to właśnie z komputerami będzie związana moja praca. Dziś mam okazję pracować w firmie która pozwala mi rozwijać swoją pasję, w firmie gdzie pracują ludzie o podobnych zainteresowaniach. Jestem fanem BMW i dobrej muzyki, szczególnie gdy te dwie rzeczy są połączone.”

Anna Chodun

„W swoim życiu poznajemy różnych ludzi. Jednych z nich tylko na chwilę a innych na zawsze. Jedno jest pewne każda z tych osób czegoś nas uczy. Praca w zespole do którego należę właśnie dostarcza mi tych emocji. Każdego dnia mogę nauczyć się czegoś nowego co sprawia, ze z dnia na dzień staje się coraz lepsza a przez to moja praca jest przyjemnością a nie obowiązkiem. Nie boję się wyzwań i ciężkiej pracy, zawsze angażuje się całą sobą w powierzone mi zadania. Moją pasją jest gotowanie. Uwielbiam kuchnie polska i chińska. Najważniejsze wartości którymi kieruje się w życiu to szczerość, miłość, przyjaźń i rodzina.”

Marta Jędrzejak

„Moje motto, które towarzyszy mi od zawsze to słowa mojej babci „Bój się i rób”. I tak przez całe życie działając zrobiłam rzeczy, które po głębszym przemyśleniu wymagały nie lada odwagi. Dzięki swojej ciekawości, niecierpliwości, optymizmowi i silnej osobowości  potrafię osiągnąć wszystko czego zapragnę. Co jest dla mnie ważne? Uczyć się czegoś nowego każdego dnia oraz poznawać ciekawych i inspirujących ludzi. Jedno z długiej listy moich marzeń to zostać kierowcą rajdowym. 🙂 ”

Joanna Thiel-Więcek

„Urodziłam się w Mrągowie, ale tak naprawdę całe moje dzieciństwo mieszkałam w Iławie, następnie podjęłam 5-letnie studia w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Po ich zakończeniu i kilkuletnim pobycie za granicą nadszedł czas stabilizacji. Zatęskniłam za krajem, rodziną i bliskimi.

W LOG Systems czuję się współodpowiedzialna za nasze osiągnięcia i wizerunek firmy. Praca w tej firmie daje mi wiele satysfakcji, a ludzie – chęci do działania. W pracy dokładna, ambitna, w domu spełniona mama.  Lubię czuć się pomocna, potrzebna innym. Wśród ludzi czuję się jak ryba w wodzie. Cenię ich otwartość i szczerość, ale nie ulegam presji, jedynie sile argumentów. Mimo, iż na co dzień uporządkowana, w duchu chłonna wrażeń z dużą porcją adrenaliny.”

 

 

Agnieszka Banach

„Mknę przez życie z myślą, że marzenia się spełniają. Dlatego cele się zmieniają i trzeba je aktualizować i wyznaczać wciąż nowe. Z chęcią podejmuję nowe wyzwania, nawet gdy widać tylko światełko w tunelu. Z entuzjazmem podchodzę do tego co dla mnie nieznane i odkrywcze bo wzbogaca to moje doświadczenia i kreuje światopogląd. Doceniam aspekty estetyczne i precyzję.  Drzemie we mnie nieujarzmiony zapał do sportowych wyzwań.”

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close